Om

OM

 

Vi er et nyoppstartet kollektiv bestående av 6 designere innen ulike felt. Interiørarkitektur, møbeldesign, produktdesign, grafisk design og scenografi er våre profesjon felt.

 

Vi er fokusert på blant annet samfunnsspørsmål som havner i skyggen. Med en positiv vri og morsom innstilling på hverdagen ønsker vi å hjelpe de problemene som ikke syns så godt å havne i rampelyset. Sosiale begivenheter trekker folk, og interaksjon vekker en interesse. Der kommer Ta:Da inn med en overraskelse der vi gjør ting med humor, og et glimt i øyet. Vi er engasjert i sosialt engasjement, og fremprovoserer overraskelse ved interaksjon.

 

NYSGJERRIG?

 

Er du nyskjerrig på hvem vi er som jobber her og hva vi har gjort tidligere? Ta en titt her eller kontakt oss gjerne hvis du er intressert

i å gjøre noe kult sammen::

 

Hannah Nordh

Creative Director

+47 978 70 848

nordh@tadacollective.com

 

Anna Richardson

Product Designer

+47 928 48 456

anna@tadacollective.com

 

Marianne Kvadsheim Nóren

Interior Architect

+47 988 35 292

marianne@tadacollective.com

 

Hannah Olwer

Art Director

+47 978 38 976

olwer@tadacollective.com

 

Fatimah Mahdi

Interior Architect

+47 976 00 071

fatimah@tadacollective.com

 

Lisette Ristergren Albistur

Scenographer

+47 968 00 788

lisette@tadacollective.com

 

©All rights reserved